מישל למסיבה מושלמת

חשפניות / חשפנים  > גלריית חשפניות > מישל למסיבה מושלמת
הגלישה באתר מאשרת שהינך בן\בת 18 ומעלה ואינך נפגע בכל צורה שהיא מצפייה מהתכנים הארוטיים המוצגים בו.

מישל למסיבה מושלמת

חשפניות

קטגוריות של מישל למסיבה מושלמת:  גלריית חשפניות 

מישל למסיבה מושלמת
פלאש דאנס

אזורי פעילות: כל הארץ

שתף:
שיתוף מישל למסיבה מושלמת בפייסבוק
הדפסת מישל למסיבה מושלמת
המלץ לחבר:
שלח לחבר
טל': 053-2415421

מסיבת רווקים עם החשפניות של דין


מישל חשפנית חתולית עם חזה גדול פצצת אנרגיה תהפוך לכם את מסיבת רווקים שלך למופע הגדול ביותר שראית בחייך.

מישל עושה מופע חשפנות, מופע לסבי ומופע סטיק לייט עם תלבושות מהממות ומיוחדות למסיבת רווקים.

מישל חשפנית קטנטונת פיקנטית למסיבת רווקים מושלמת.

מישל נותנת את מלוא תשומת הלב לחתן המסיבה.

טלפון: 054-7834609

חשפנית

פלאש דאנס
החשפניות של דין

חשפניות מיוחדות לימי הולדת, מסיבות גיוס, מסיבת רווקים
פלאש דאנס זוהי חברה גדולה של חשפנית / חשפניות. במידה ואתם מעוניינים במופע חשפנות שלא רואים בכל מקום אז תתקשרו לפלאש דאנס ותקבעו תאריך ושעה ... פלאש דאנסחשפניות053-2415421


חשפניות

הזמנו שתי חשפניות - לאחת קראו מישל לאחת קראו הדס. חשפנית אחת שיער שחור וציצי ענק, חשפנית שנייה בלונדינית וציצי ענק. את המכנה המשותף כבר הבנתם. מופע של חשפנית חייב להיות עם ציצים גדולים, אחרי הכל מה כבר יש לעשות בזמן שהיא רוקדת עליך חוץ מלתת איזה קפיצת ראש לתוך צמד החברים שקופצים לך מול הפרצוף. אחרי שהן עשו מופע משותף קיבלנו את האפשרות ליהנות מכל אחת בנפרד. אני התמקדתי במישל, מה לעשות שהיא משכה אותי יותר..


‏04/‏09/‏2009
חשפניות

כשהזמנו חשפניות מהחברה של דין, ידענו שנקבל בחורות לעניין. ביקשנו שתי חשפניות ואם אפשר שישלבו מופע לסבי ושלא יתביישו לגעת בעצמן, אחת בשנייה ובעיקר בנו. במסיבת רווקים קיבלנו את מישל ועוד חשפנית בשם הדס. כל אחת והיכולות שלה, כל אחת והמראה הסקסי שלה, וכששתי החשפניות האלה משתלבות ביחד, מקבלים פיצוץ של מסיבה. קיבלנו מופע לסבי , זה היה נראה אמין במיוחד , וממש ממש ריתק אותנו לראות אותן ביחד. תזמינו חשפניות ומופע לסבי, זה אדיר.


‏04/‏09/‏2009
חשפניות

הבחורות הכי יפות בעיניי תמיד היו הבחורות הקטנות. הבעיה בדרך כלל בבחורות קטנות הוא שהן לא תמיד סקסיות ובמקרה הטוב מפצות על זה במתיקות יתר, חסרות לי בחורות נמוכות שגם ישדרו סקס מטורף. בשביל לפתור את הנושא הזה הזמנתי חשפנית מהחשפניות של דין. הבטיחו לי שאני אקבל בדיוק את מה שחיפשתי. כשהגיעה מישל , כבר הייתי אחרי לא מעט אלכוהול ופחדתי שאני לא אתפקד. אך מישל, כמו חשפנית מנוסה , הוציאה ממני את המיטב. לא יכולתי לעמוד מול הכוסית הקטנה הזאת, שקופצת וזזה עליי בלי הפסקה. ככה חוגגים מסיבת רווקים.


‏04/‏09/‏2009

  • חשפנית עם מופע חשפנות

  • חשפניות למסיבות רווקים

  • חשפנית למסיבת רווקים מיוחדת


חשפניות / חשפנים, הנו אתר המרכז חשפנים , חשפניות - הטובים והמדהימים ביותר. ניתן למצוא:
גלריית חשפניות גלריית חשפנים מסיבת רווקים מסיבת רווקות מועדוני חשפנות מיקום למסיבה עם חשפנים / חשפניות משחקי חשפנות חשפניות / חשפנים בספא חשפניות במסיבות ימי הולדת ואירועים מופעי לסבי - חשפנות סיפורים על חשפנים / חשפניות הצעות עבודה חשפנים / חשפניות ועוד חשפנים , חשפניות רבים נוספים כאן באתר חשפניות / חשפנים.

האינפורמציה המוצגת באתר חשפניות / חשפנים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (strippers101) חשפניות / חשפנים - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות